Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Blacklist - Season 7
#1
Черният списък - Сезон 7 

[Изображение: The-Blacklist_7.md.jpg]

Жанр: Криминален, Драма, Мистерия, Трилър

Времетраене: 43 мин.

Държава: САЩ

Актьорски състав:
Джеймс Спейдър, Меган Буун, Диего Клатенхов, Амир Арисън, Хари Леникс, Лора Сон, Райън Иголд, Сюзън Бломмаърт, Диърдри Лавджой, Еди Гатеги, Дейвид Стратърн, Улрих Томсен, Кристин Лати, Рийд Бърни, Дженифър Ферин, Бенито Мартинес, Брайън Денехи, Данте Неро и др.

Сюжет:
В продължение на десетилетия бившия правителствен агент Реймънд “Ред” Редингтън успешно е стоял извън обсега на преследващите го полицейски служби. Но сега той изненадващо се предава на Федералното бюро за разследване и дори изявява желание да участва в издирването на опасен и ловък международен терорист. Но има една уловка. Редингтън ще помогне на разследващите служби ако му бъде позволено да комуникира единствено с Елизабет “Лиз” Кийн – амбициозна млада агентка от ФБР, която наскоро е приключила с обучението си и тепърва й предстои да докаже своите знания пред началниците на бюрото.


https://www.imdb.com/title/tt2741602/

В ПРОЦЕС НА ПРЕВОД

Черният списък - Сезон 8, обявен през 2021 год.
Не ми е нужна Силата, аз съм Силата!
Щастието е чувство, а честта е безсмъртна!
[-] 11 потребили е/са кажи благодарил/и на monetino за тази публикация:
  • viola, jjd, style20, kraft, RostislavK, noxs3bt, sirjorjio, nenoone, didohakera, pinkiwinki, Kiki123321
Отговори
#2
Здравейте започнат ли е превода на сезон 8,благодаря за отговора предварително,хубав ден Smile
Отговори
#3
(11-28-2020, 12:34 PM)ivka_kn написа: Здравейте започнат ли е превода на сезон 8,благодаря за отговора предварително,хубав ден Smile

Не, няма да се превежда.
Не ми е нужна Силата, аз съм Силата!
Щастието е чувство, а честта е безсмъртна!
Отговори


Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)