Игнориране на известието
В този сайт всеки с регистрация може да качи своя превод (стига да не е машинен) или рип.

Чат архив
Здрасти, уви, преводачите стават все по-малко - нявсякъде
Здравейте, забелязвам че Netflix пускат целия сезони на сериали и то доста интересни и доста често, но никой не ги превежда..... Може ли да помоля някой да се заеме поне с 1-2 сериала, на които се очакват сезон 2,3..?? Smile Ще бъде много хубаво да зарадвате феновете
Добър вечер на всички в чата!
не, не знам
Може ли да попитам за малко информация? Smile Знаете ли дали някой от вашият екип се е заел със субтитрите за филма "After" ?
Здравейте
Ох, превода е бил заплащане срещу символ
1759 реплики са
Ако някой не ме изпревари де.
Утре ще кача буквите ако всичко е точно, че са към 1800 реплики, и малко трудно буква по буква да гледам дали е точно рипнато всичко.
Бъзикат се, може и с 10мб ама го пускат с 20кб
Smile руското кранче за БГ все пресъхва
Скоро Бг суб за този филм - SHAZAM оригинални от Блурей диска. Само Руснаците да се наканят да пуснат сийда на макс
онлайн прокси сървър, все едно да влезеш у вас през терасата на комшията Smile
простете невежеството
а какво е това?
странно, остава през прокси като https://hide.me
Здравейте. Страницата не се отваря на френска територия. Можете ли да ми помогнете?
Има създадена група синхронизатори, те си добават синхронизациите директно в оригиналния архив, та който мисли, че му се отдава и ще го прави (от време на време), може да ми пише
Благодаря ти! По повод синхрона - за хора като мен не е проблем да си синхронизират, но вероятно има доста потребители, които не знаят как. Решението си остава твое. Smile