Чат архив
avatar
вече и новини не гледам и засега съм добре
avatar
аз пък, като нямам фейсбук, инстаграм и туитър - се чудя за какво говорите Big GrinBig GrinBig Grin
avatar
Ще пробвам да ги питам. Пуснах един експеримент, снимка на Ванга - да видим дали ще обиколи интернет. Утре ще напиша някоя друга глупост - да шерва народа, който не мисли.
avatar
avatar
то остави, че нямат достоверен източник, ама ако ги питаш дали мислят преди да споделят глупост, няма и да ти отговорят, защото трябва да признаят, че не мислят
avatar
Здравейте приятели обръщам се с молба към преводачите в сайта! Моля ако може някои преводач да на прави субтитри за този сериал Project Blue Book - 02x09 (2020)
avatar
толкова много ме дразнят тия. Постоянно им пиша "дайте достоверни източници", ама никакъв отклик няма.
avatar
тия дни се начетох на глупости, а като гледам колко народ ги шерва, се отчайвам от бъдещия капацитет на народа
avatar
Оня корейския може да излекува всичко за 1 сек.
avatar
аз пък четох, че вече рака го лекували за точно 1 секунда!!! Big Grin
avatar
♪ или # ?
avatar
YouTube също подкрепят каузата, според това което четох.
avatar
те така цуфтят в Италия, а после точно тия витошки ще реват, че не са взети мерки навреме
avatar
още да си ходят на Витоша, по опашки и да се гушкат, пък ще цъфнем всички, заради такива тарикати
avatar
като свършат парите за сметките за нет - ще се оправят нещата Big Grin
avatar
а, да, всички по къщята и капацитетеа на връзките удря таваните
avatar
Нетфликс първи са се подмазали с 25-процентно намаляване... скоро и другите... вероятно...
avatar
ЕС иска стриймовете да се намалят като качество, за да не се срине Интернет, щото в момента има натоварване Smile
avatar
пачему?
avatar
jjd тъкмо се радвахме на AMZN-NTb, а скоро ще се наложи да се върнем към .xvid Big Grin