Чат архив
avatar
ако тук са ти крадени, то винаги можеш да си дръпнеш "некрадени" от юнаците или саб Wink
avatar
На мен ХБО ми е скъпо Sad
avatar
Остави, ами и тъкмо ти благодарих, припознавайки УебРип като Робин Худ и в списъка тук се появи RobinHood... Иначе, легендата гласи, че е бил доброто ченге и е вземал от богатите, за да раздава на бедните!
avatar
аз го разбрах така: ако е от нашите, е добър, ако е от другите - е лош
avatar
Тоя Робин Худ последно лош ли е, или добър, или зависи от гледната точка?
avatar
... след час и нещо - синхронизация и към The.Undoing.S01E05.Trial.by.Fury.1080p.10bit.WEBRip.6CH.x265.HEVC-PSA
avatar
Отново благодаря на г-жа К. Кирилова за субтитрите на Отмяната! Също така изказвам чест и почитания към Робин Худ, който благородно ги предостави на нас, бедните Smile
avatar
слабости човешки не са ни чужди, съжелявам
avatar
признахте си, че освен кражби, извършвате и преводи с тайнствен преводач, неизвестен на авторите на злобни коментари спрямо Вас...
avatar
кораба се казва на петела гребена под ножа Smile но не според гугъл преводач (незнам защо беше изписан на английски, като си има българско наименование), а според Марс транслейт, явно съм объркал преводача Sad
avatar
така и не разжрах как се казва корабът на междузвездния пътешественик Big Grin
avatar
благодаря Ви, господине, за обширната информация!
avatar
а Helstrom гледам че излиза с БГ аудио Wink
avatar
а и всички субтитри са маркирани, кои са уебрип, кои са тврип, кои са превод
avatar
те не са виновни, менторите им са такива Wink
avatar
Smile човека явно не знае значението на думата "кажба", щом името на преводача е оставено...
avatar
Сега се загледах в описание и отзиви - май е бозичка и недейте да крадете...
avatar
Пичове, има ли как да откраднете за пореден път и да рипнете субки, ако някоя телевизия го излъчва с такива, за Helstrom?
avatar
Прозират неграмотните и злобни клоуни от Юнакс Smile В САБ не се превежда сериалът. Не ги трийте, за да ни забавляват безплатно де Sad
avatar
Smile Ей, страшна злоба, рипове има бол и в другите сайтове, но там не са проблем