Чат архив
avatar
пускане на заявка никак не означава, че ще се изпълни, без нзачение от кого е. Аз на приятели от детинство съм отказвал
avatar
Защо си решил, че някой е длъжен да изпълнява заявки?!
avatar
Само да питам пичмарин77... да свалиш нещо от някъде и да го "прелееш" в български тракер равно ли е на часове и дни, необходими за наистина качествен превод и субтитри?
avatar
Колега аз разбирам да не съм качил субтитри на английски език за филма тук в сайта добре! Но тук има субтитри плюс това филма не е лош нито поредицата!
avatar
Колега, добре знаеш, че тези преводи са доброволни и безвъзмездни, ако никой можещ да го преведе, няма интерес към съответния филм или сериал... резултатът е ясен... остава без превод. А за качването, и ти качваш, и ние качваме... което също е доброволно... затова, просто не се сърди... Поздрави! Smile
avatar
Добър вечер! Искам да попитам как може една моя заявка да не се изпълни при условие че съм ъплоудер и качвам знаете къде! Ако можех да превеждам да съгласен съм щях сам да превеждам но не съм много на ти преводите!
avatar
ако тук са ти крадени, то винаги можеш да си дръпнеш "некрадени" от юнаците или саб Wink
avatar
На мен ХБО ми е скъпо Sad
avatar
Остави, ами и тъкмо ти благодарих, припознавайки УебРип като Робин Худ и в списъка тук се появи RobinHood... Иначе, легендата гласи, че е бил доброто ченге и е вземал от богатите, за да раздава на бедните!
avatar
аз го разбрах така: ако е от нашите, е добър, ако е от другите - е лош
avatar
Тоя Робин Худ последно лош ли е, или добър, или зависи от гледната точка?
avatar
... след час и нещо - синхронизация и към The.Undoing.S01E05.Trial.by.Fury.1080p.10bit.WEBRip.6CH.x265.HEVC-PSA
avatar
Отново благодаря на г-жа К. Кирилова за субтитрите на Отмяната! Също така изказвам чест и почитания към Робин Худ, който благородно ги предостави на нас, бедните Smile
avatar
слабости човешки не са ни чужди, съжелявам
avatar
признахте си, че освен кражби, извършвате и преводи с тайнствен преводач, неизвестен на авторите на злобни коментари спрямо Вас...
avatar
кораба се казва на петела гребена под ножа Smile но не според гугъл преводач (незнам защо беше изписан на английски, като си има българско наименование), а според Марс транслейт, явно съм объркал преводача Sad
avatar
така и не разжрах как се казва корабът на междузвездния пътешественик Big Grin
avatar
благодаря Ви, господине, за обширната информация!
avatar
а Helstrom гледам че излиза с БГ аудио Wink
avatar
а и всички субтитри са маркирани, кои са уебрип, кои са тврип, кои са превод