Чат архив
avatar
Започвам втори сезон на " Живите - мъртви: Другият свят". Ако някой го е започнал, нека да ми пише на ЛС, за да не се дублирааме.
avatar
Искам да питам при вас ще имали превод на някой от тези сериали NCIS: Hawai'i , FBI international и двата са нови
avatar
тук явно не
avatar
Ще има ли субтитри за трети сезон на Sex Education?
avatar
Ок. monetino ще почакаме благодаря ти че писа!
avatar
Може би утре на "What We Do in the Shadows"
avatar
Искам да попитам ще има ли преводи на този сериал: What We Do in the Shadows !
avatar
Да, след малко...
avatar
Ще има ли субрип на сцени от един семеен живот от hbogo ?
avatar
Благодаря ви
avatar
в белите страни, има субтитри за хора с увреден слух, излезе ли видеото, излизат и субтитри, иначе а адиктед може да се намерят понякога за такива без субтитри
avatar
Първо видео трябва да излезе...
avatar
Хора, могат ли да се намерят субтитри на английски език преди да е излязал сезон? Или единствения източник на такива е английската версия на епизодите, когато вече излезят?
avatar
не го пиши това, че е като обида Wink
avatar
от там където никой не е превеждал вече 3 седмици
avatar
заплащам за превод по 2 лева на серия на титаните и аутпоста
avatar
Никога не съм гледал рейтинг на филм, никъде. Не харесвам мюзикъли, ще е тъпо да оценя жарн който не харесвам, а има много които го правят
avatar
Е, да, но за съжаление обща тенденция, е да се упътват от рейтинга. Не разбрах как се прави "нова тема", за да ситегля емитикончета. Ако може,обяни на ЛС
avatar
то зад всеки филм се крие нещо зад сюжета Smile
avatar
Освен IMDB има и други сайтове за рейтинг - https://tvmov.club/jurassic-hunt/. За оценка на филм, мисля че трябва да разбереш какво се крие зад сюжета. В случая тук се отнася за хуманността в този "dogy dog world"