Чат архив
avatar
Брей, много си ларш... Big Grin
avatar
вместо да превеждате филми и сериали който имат субтитри вече можеше да превеждате такива който нямат ама вие си избирате избирателно както и да е какъв е смисъла тогава от това да има заявки за субс след като неги правите ако кажа сега че ще давам по 20 лева на серия ще се избиете кой да ми напише на лично да превежда да сте живи и здрави момчета и момичета който превеждате
avatar
изчакай година-две и ще го пуснат с БГ дублаж по някоя телевизия Wink
avatar
JJD az ne iskam nishto samo ako ima vazmojnost da prevejdate i toq serial ncis hawaii nishto drugo ne sam ot horata koito mrankat
avatar
Благодаря ти че писа jjd ! Ще чакаме колкото трябва!
avatar
pi4marin77, тази серия съм я изтървал (не гледам почити нищо), утре ще я има
avatar
jackryan85, има хиляди заглавия, а преводачи - на пръсти да ги преброиш, и стават все по-малко с времето, няма как да има превод на всичко
avatar
това което си посочил е само една серия, за останалата част от сериала има тъесачка и може да си ги свалиш, pi4marin77 Wink
avatar
забелязал съм че трудно отговарят и аз питах в чата ама не получих отговор но ще чакам търпение трябва да има
avatar
ако не попитам ти няма да кажеш нали така.
avatar
Ще има ли субтитри за този сериал ? Roswell, New Mexico S03E11 щото и него го гледам тв маниак съм и затова питам!
avatar
при положение, че следиш сериала (гледаш го), не би трябвало да задаваш такива въпроси. А не мисля, че аз трябва да се вземам в ръце Wink
avatar
Не се сърдя нито мога да наблюдавам постоянно кой какво превежда нали затова е чат за да попиташ! Сега къде си тръгнал да се занимаваш с другите сайтове! Вземи се в ръце просто попитах това е!
avatar
като стана въпрос за големи и малки, като си голям ъплоудер, в другите сайтове като го споменеш, изпълняват ли ти всяка молба за превод или само тук си сърдит?
avatar
не става дума за голям-малък, а за наблюдение. Както се казва 2+2=4
avatar
jjd извинявай че попитах за сериала надявам че се не ми се караш! Понеже си голям а другите хора като мен сме малки! Благодаря че все пак се сети да драснеш два реда в чата!
avatar
До 2-3 дни ще бъдат готови субтитрите за The Falcon and the Winter Soldier. Остана ми да проверя за правопис и грешки при синхрона.
avatar
всяка седмица има, може да е с ден-два закъснение, но има, трябваше да си го забелязал
avatar
Здравейте искам само да питам ще има ли субтитри за новия епизод на What We Do in the Shadows !
avatar
Ще има ли субтитри на новия сериал La Brea S01E01 2021?