Чат архив
avatar
е, не може всички да имаме еднакъв вкус, щеше да е много скучно тогава
avatar
Yellowstone изгледах първи сезон и нещо не ми хареса, не разбирам кое му харесват хората Big Grin
avatar
avatar
не видя ли, че е започнат?!!
avatar
Здравейте някой ще изпълни ли заявката ми за сериала Yellowstone S04
avatar
как да няма?
avatar
avatar
Няма вече заявка за превод на сериала Знам какво направи миналото лято! Благодаря!
avatar
Здравейте някой ще изпълни ли заявката ми за сериала Знам какво направи миналото лято!
avatar
Здравейте. Някой професионалист дали се е заел с Hawkeye? Ако не довечера мога да кача моите аматьрски субтитри за 1ви епизод и да започна следващите.
avatar
Вече е преместена.
avatar
А защо си го публикувал/а в Заявки за филми а не в сериали?
avatar
Пропуснах да напиша че има заявка за серала тук в сайта!
avatar
Здравейте приятели! Позволете ми да честитя 4 годинка на сайта! И да се обърна с молба към преводачите ако някой има желание за превод на този серал I Know What You Did Last Summer (2021) ! Благодаря предварително !
avatar
в ГО не е обявен още, сигурно ще е по Макс
avatar
Да попитам знае ли се нещо дали ще има субс от hbo за минисериала landscapers, чакам го с нетърпение излиза на 5 декември?
avatar
До колкото видях се пробва в конкурентен сайт с Dopesick
avatar
Злоупотребата с чужд труд се наказва с постоянен бан, но ако си е научила урока, винаги може да си измисли ново име и да продължи да се учи, да прави субтитри, но без издънки... А тя има още много да се учи...
avatar
Е, сега като наказахте Полиглота кой ще продължи Dopesick . Беше го започнал/а. Моля ви!
avatar
именно съгласен за синхронизацията Big Grin