Чат архив
avatar
Именно защото съм разбрал защо. Имам личен уеб сайт от 20 години и имам известен опит.
avatar
Весело посрещане на новата година! На всички! С пожелание да е една от най-хубавите и спорни от живота ви
avatar
като си разбрал "защо", защото изобщо си направи труда да го напишеш и то с този тон?
avatar
Момчета, какво значи "Не може да оцените тези субтитри:? Защо? Потребителят да не е нещо малоумен или недостоен да оценява? Звучи обидно. Може да се напише нещо от рода "За да оцените тези субтитри трябва да сте регистриран потребител" и даже да сложите линкове за вход и регистрация до полето.
avatar
Весели празници и от мен!!!
avatar
Честито Рождество Христово! Бъдете здрави и все така всеотдайни! Всичко, което правим от сърце е от значение! Весело посрещане на новата година :*
avatar
Днес излезе първа серия на 1923, осем серии са. Някой ще бъде ли добър да започне превода?
avatar
качих с04е01 на The Rookie
avatar
За 5 години: Общо субтитри: 13 867. От тях 9 999 са български за 5 009 заглавия, 3 306 английски, 50 руски, 411 испански и 101 италиански.
avatar
Днес се навършват 5 г. от качването на първите субтитри на сайта!
avatar
Добре , Harry! Ще се радвам за превода на EVIL.
avatar
Здравейте,дали някой ще продължи с превода на The rookie че почна да излиза 5 сезон ,а на 4 няма превод още Sad
avatar
Да ти се връща!
avatar
Честит ден на преводача, колеги! Smile
avatar
Здравейте пприятели искам да попитам ще има ли субтитри за последния епизод на What We Do in the Shadows !
avatar
gani82, Бях го предвидил, нооо..захванах Bosch: Legacy, та ще е след това. Wink
avatar
Здравейте приятели! Ще бъде ли довършен превода на сериала What We Do in the Shadows останаха 3 серии без превод!
avatar
Здравейте приятели! Искам да попитам ще има ли субтитри за What We Do in the Shadows и Roswell, New Mexico !
avatar
Здравейте! Някой може ли да се захване с превода на сериала EVIL за 1,2 и 3 сезон. Ще ви бъда изключително благодарен. Smile
avatar
мда, по-добре да няма в такива случаи Smile