Чат архив
avatar
Здравейте, току-що качих мои субтитри на Котарак в Чизми 2. За пръв път качвам субтитри тук, а и като цяло и въпросът ми е как ще мога да разбера, че са окей преди да препращам линка към сайтове като Замунда, където хората могат да си ги пуснат?
avatar
Благодаря!
avatar
вече е направено
avatar
Относно субтитрите за Il Grande Gioco. Те са за торент, който е с вградени английски субтитри-има го в арена.бг. Не може ли да бъдат синхронизирани за Il.Grande.Gioco.S01E01.1080p.WEBMux.AC3.ITA.5.1
avatar
да прав си... те така или иначе ще се преведат, пускаме си заявки защото си мислим, че ще стане чудо ама от планираното време дето трябва си изчакаме, по-бързо няма да стане
avatar
по стара българска традиция, все се пускат заявки за новите неща, които на 60-70% се превеждат и без заявки Smile
avatar
по принцип според хронологията на темите дето съм писал тук преводите се случват така или иначе след време и без да ги заявяваш, просто всичко се свежда до търпение и чакане :Д
avatar
Засега няма информация някой да е изявил желание за превод на 2-ри сезон на този сериал...
avatar
Здравейте, кога ще има превод на Fate: The winx saga season 2
avatar
За много години!!!
avatar
За много години на всички!!!
avatar
Честита нова година, приятели! Smile <3
avatar
написа тук куп глупости, а така и не си оценил никакви субтитри
avatar
и като имаш, смяташ, че всички останали трябва да са по твой вкус?!?
avatar
Именно защото съм разбрал защо. Имам личен уеб сайт от 20 години и имам известен опит.
avatar
Весело посрещане на новата година! На всички! С пожелание да е една от най-хубавите и спорни от живота ви
avatar
като си разбрал "защо", защото изобщо си направи труда да го напишеш и то с този тон?
avatar
Момчета, какво значи "Не може да оцените тези субтитри:? Защо? Потребителят да не е нещо малоумен или недостоен да оценява? Звучи обидно. Може да се напише нещо от рода "За да оцените тези субтитри трябва да сте регистриран потребител" и даже да сложите линкове за вход и регистрация до полето.
avatar
Весели празници и от мен!!!
avatar
Честито Рождество Христово! Бъдете здрави и все така всеотдайни! Всичко, което правим от сърце е от значение! Весело посрещане на новата година :*