Чат архив
avatar
Опа, здравейте!
avatar
Честит празник!
avatar
Честит празник! Smile
avatar
като стария остава с променено име
avatar
добавя и заменя ако вече има такъв с това име
avatar
Бутона "Обновяване на архив" добавя файл към аргхива или замества съществуващия файл?
avatar
замундите още се бавят, за сега само в р2р..
avatar
Здрасти, RostislavK. Ще чакаме с нетърпение!
avatar
Привет, банда! Утре излиза Мандо и ще се захвана с превода му, че забравих какво е Big Grin
avatar
Аз лично превеждам за свое удоволствие през свободното си време и пари не взимам, но ....кой би отказал да изкара някой лев с хобито си
avatar
И вече наистина ще приковеш внимание и желаещи да ги заработят
avatar
А ако наистина си решил да "поръчваш" и да се пишеш за работодател или клиент, хвърли 1 бон на тезгяха!
avatar
Думите "моля" и "благодаря" се учеха навремето още в детската градина и отваряха "врата" с усмивка на сърце
avatar
Никак не ми е приятно някой да мисли за мен и колегите , като за прислужващ персонал в кръчма...???
avatar
L1R , друже, не си "поръчвай" а помоли! Поръчва се когато си заплащаш! Тук не е магазин или склад, а сайт в който ''АКО" желаем - правим нещо...
avatar
Ако си ценител и колекционер на филми....това е решението!
avatar
Вариантът е да се учиш, да станеш преводач. Никак не е лесно. Но е предизвикателство. Не знаех езици, не знаех какво е превод и субтитри, но с желание и време - всичко се постига
avatar
Да чакаш друг да я свърши работата и да ти я предложи ...е малко вероятно, особено за заглавия които не са "пресни"
avatar
Ако си нетърпелив, гугъл преводача е решение, но удоволствието е като да ядеш гнили ябълки
avatar
Качествен превод , не става за часове, нито за дни, а отнема понякога седмици. Гугъл транслатор е 30 сек труд. Както и да ти обясня, каквото и да кажа....не можеш и да си представиш труда на преводача, докато не пробваш сам