Чат архив
avatar
Те вече са преведени. Защо ще ги превеждаш отново?
avatar
Здравейте, момчета и момичета. Обмислям да кача всички части на Friday the 13th и след това да ги преведа. Поставям си го за цел до края на лятото да имам всички преведени части. Също така търся помощ откъм редакция на филмите, ако някой иска да помогне да ми пише на лично.
avatar
Здравей, happy04! Голяма група фенове на Добрият доктор молим да продължиш.
avatar
Честит празник на всички дами!
avatar
Опа, здравейте!
avatar
Честит празник!
avatar
Честит празник! Smile
avatar
като стария остава с променено име
avatar
добавя и заменя ако вече има такъв с това име
avatar
Бутона "Обновяване на архив" добавя файл към аргхива или замества съществуващия файл?
avatar
замундите още се бавят, за сега само в р2р..
avatar
Здрасти, RostislavK. Ще чакаме с нетърпение!
avatar
Привет, банда! Утре излиза Мандо и ще се захвана с превода му, че забравих какво е Big Grin
avatar
Аз лично превеждам за свое удоволствие през свободното си време и пари не взимам, но ....кой би отказал да изкара някой лев с хобито си
avatar
И вече наистина ще приковеш внимание и желаещи да ги заработят
avatar
А ако наистина си решил да "поръчваш" и да се пишеш за работодател или клиент, хвърли 1 бон на тезгяха!
avatar
Думите "моля" и "благодаря" се учеха навремето още в детската градина и отваряха "врата" с усмивка на сърце
avatar
Никак не ми е приятно някой да мисли за мен и колегите , като за прислужващ персонал в кръчма...???
avatar
L1R , друже, не си "поръчвай" а помоли! Поръчва се когато си заплащаш! Тук не е магазин или склад, а сайт в който ''АКО" желаем - правим нещо...
avatar
Ако си ценител и колекционер на филми....това е решението!