Чат архив
avatar
Продължавай все така!
avatar
Бравоооо!
avatar
Доволен съм от себе си - качих си първите субтитри Tongue
avatar
когато - тогава Wink
avatar
Малко промених темата за Spencer Confidential, ще се опитам до сряда да го преведа, но не е малко.
avatar
И аз стигнах до този извод миналата седмица.
avatar
А, как - https://www.youtube.com/watch?v=TqTUk5GgmQ8 за Windows на български, вместо Control Panel напишете - Контролен панел
avatar
Хмм, клиентите на Виваком трябва да сменят DNS-а на мрежата си, на 8.8.8.8 или някой друг публичен
avatar
а, уж беше с И! Странно!
avatar
из директна страница: Оценени 2+ пътя... От кадя на кадя? Не тря'а ли да е пътИ за мн.ч, в случая!
avatar
Честит празник банда! И честита баба Марта! Ха, наздраве... Smile
avatar
Renew DHCP на MAC-а свърши работа. Мерси
avatar
Честит празник, банда! Smile
avatar
avatar
това е за мака
avatar
After that type the second command and press Enter: sudo killall -HUP mDNSResponder
avatar
_kenpark: замирисва ми на DNS проблем: Applications -> Utilities -> Terminal | Type the following command and press Enter: dscacheutil -flushcache
avatar
Честит празник!
avatar
Честит празник!!! Smile
avatar
Влизам през proxy. От браузърът и компютърът, от който вчера успях около 22 часа да влезя, сега не влизам. Proxy-то е през Германия, ако има значение. Пробвах друг браузър на същия компютър. Не става. Пробвах MACBOOK PRO на същата мрежа. Не става, обаче става на PC. На останалите пише, че IP не може да бъде достигнато. Някакви съвети? п.с. Влизам през WiFi от телефон също.