Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emily in Paris - S02 / Емили в Париж (2021)
#1
Emily in Paris - S02 / Емили в Париж (2021)
[Изображение: 13fa0791bbf06784e92021c46f61d145.th.jpg]

Резюме:
Емили (Лили Колинс), маркетингов мениджър от Чикаго, вече се е установила в Париж и е опознала по-добре френския мегаполис. С навиците на французите продължава да изпитва затруднения. Наскоро личният й живот претърпя сложен обрат. Привлекателният й съсед Габриел е скъсал с приятелката си Камил и иска да се върне в Нормандия. След една нощ прекарана заедно, всичко се връща на мястото си. Антоан и Габриел обединяват усилията си, за да финансират ресторант в Париж, при което се отваря възможност да остане при Камил. Сложният любовен триъгълник коства на Емили много нерви. Затова тя решава да се съсредоточи върху работата и да напредне в кариерата си. Работата й се усложнява с всеки изминал ден. Френския език се явява бариера за нея и решава да започне да го учи. По време на уроците се запознава с очарователния англичанин Алфи, който първоначално много я дразни. Въпреки това, той не излиза от главата й. В Емили има ли все още капка решителност? Ще успее ли да се пребори за това, което иска, а не за това, което прави другите щастливи?

ЗАВЪРШЕН
Не ми е нужна Силата, аз съм Силата!
Щастието е чувство, а честта е безсмъртна!
[-] 3 потребили е/са кажи благодарил/и на monetino за тази публикация:
  • megy80, jjd, RostislavK
Отговори
#2
Лек превод! Smile
[Изображение: yavka.png]
Отговори
#3
(12-23-2021, 02:14 PM)jjd написа: Лек превод! Smile

Да. Мерси!  Smile
Не ми е нужна Силата, аз съм Силата!
Щастието е чувство, а честта е безсмъртна!
Отговори
#4
Здравейте!

Преди всичко искам да благодаря за Вашия труд относно дейността, с която сте се заели. Бих искал също така да попитам дали има възможност да кажем, преди да сваля субтитрите, да кликна върху някакви банери или нещо подобно, за да получите някакви средства и бъдете по някакъв начин възнаградени за труда си?
Отговори
#5
(02-08-2022, 03:41 PM)kukumicin написа: Здравейте!

Преди всичко искам да благодаря за Вашия труд относно дейността, с която сте се заели. Бих искал също така да попитам дали има възможност да кажем, преди да сваля субтитрите, да кликна върху някакви банери или нещо подобно, за да получите някакви средства и бъдете по някакъв начин възнаградени за труда си?

Мерси!
До бутон "изтегли" има бутон за дарения "почерпи", това се прави оттам.
Иначе сериалът ще бъде довършен, просто в момента нямам време...  Smile
Не ми е нужна Силата, аз съм Силата!
Щастието е чувство, а честта е безсмъртна!
Отговори
#6
Здравейте, кога ще качите субтитрите за 10-тия епизод от втория сезон на  Емили в Париж ?
Отговори
#7
(03-27-2022, 11:42 AM)v_vasileva написа: Здравейте, кога ще качите субтитрите за 10-тия епизод от втория сезон на  Емили в Париж ?

Когато са готови.
Не ми е нужна Силата, аз съм Силата!
Щастието е чувство, а честта е безсмъртна!
Отговори


Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)