Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doctor Who Season 13
#1
[Изображение: who.png]

Режисьор: Тоби Хайнес, Джереми Уеб, Ник Хъран и други

В ролите : Джоди Ухитакер, Питър Капалди, Джена Луис Колман, Кристофър Еклестън - 9-я Доктор, Дейвид Тенант - 10-я Доктор, Мат Смит - 11-я Доктор, Били Пайпър - Роуз Тайлър, Фрима Агияман - Марта Джоунс, Катрин Тейт - Дона Нобъл, Джон Бароумън - капитан Джак Харкнес, Кайли Миноуг - Астрид Пет, Карън Джилиън - Ейми Понд и други.

IMDB : https://www.imdb.com/title/tt0436992/

Държава : Великобритания

Резюме : "Доктор Кой" е британски научнофантастичен сериал, разказващ историята на извънземен пътешественик във времето, известен като Доктора. Космическият му кораб, наподобяващ телефонна кабина от 50-те години на миналия век, може да го отведе навсякъде във времето където се налага безпогрешната намеса на Доктора, било в борба с чудовища или извънземни, разнищване на загадки или бунт срещу неправди.Нов сезон - нов Доктор.

Моля за превод на 13 сезон. Вече има излезли 5 епизода.
Благодаря предварително.
Отговори
#2
Нямам търпение като го преведат. Smile
Отговори
#3
И аз нямам търпение, но имам чувството, че ни изоставиха преводачите с този сериал.
А си заслужава. Никога не са се бавили така субтитрите.
Отговори
#4
(12-06-2021, 09:55 PM)kallan написа: И аз нямам търпение, но имам чувството, че ни изоставиха преводачите с този сериал.
А си заслужава. Никога не са се бавили така субтитрите.
Знам стискам палци за превод нямам търпение.
Отговори
#5
(12-07-2021, 09:44 PM)MrSparki написа: Знам стискам палци за превод нямам търпение.
За съжаление май няма да има превод.
В другия сайт субс унакс  преводача на сериала до момента се е отказал да превежда.

"Поне за момента този сезон не възнамерявам да го подхващам. Може би с новия доктор и завръщането на Ръсел Т Дейвис, сериалът да се върне към доброто старо време, а с това ще си продължа с преводите, но в момента с нищо вече не ми напомня когато започнах... Цялата атмосфера отсъства, актьорите са не на място и не влагат никакво чувство. - Е-Tle"


Аз  се надявам някой от този сайт да се смили над нас.
И Джак Харкнес се връща. Обичам го този герой.
Отговори


Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)