Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
You / Ти - Сезон 2 (2019)
#11
Налични начини нямам карта и после какво
Отговори
#12
прави впечатление подписът:
"бялото е нюанс на черното"

мнооого груба грешка - черното е "нюанс" на бялото...
...

а що е то "нюанс", що е то "оттенък" - това е една съвсем друга и дълга тема...
Отговори
#13
Не намери с какво друго да се заядеш, че с подписа ми ли? Вие сте причината преводачите така драстично да намаляват. Вместо благодарност, дребнавост. Какво спечели като покажа назубрените си знания по светоусещане?
Отговори
#14
(07-10-2020, 09:31 AM)_kenpark написа: Не намери с какво друго да се заядеш, че с подписа ми ли? Вие сте причината преводачите така драстично да намаляват. Вместо благодарност, дребнавост. Какво спечели като покажа назубрените си знания по светоусещане?

Това не беше опит за заяждане. Извинявам се, ако се е получило така...
Написах предния си коментар, за да проуча (за своя информация) колко активно работи този форум. Предполагах, че това е само като шега / закачка (подписа в края)  Smile

Не съм опитвал да спечеля или провокирам. Поставянето на оценки за знанията е за съвсем други места...

Уважавам труда на всеки и благодаря за споделянето му.

Дано не демотивирам всички други превеждащи, 
лека работа и весело лято!
Отговори
#15
+ Епизод 3
Отговори
#16
+ Епизод 4
+ Епизод 5
[-] 1 потребиел е/са благодарил/и на _kenpark за тази публикация:
  • PanchoBS
Отговори
#17
И като натисна бутона после какво?
Отговори
#18
(03-18-2021, 03:23 PM)toni30 написа: И като натисна бутона после какво?

toni30, обясних Ви на лични съобщения.
По-подробно няма как да го направя, а и няма нищо сложно в тази операция.
Всичко е интуитивно. Вариантите за плащане са 2 - paypal или epay.
Epay е най-лесния вариант, изисква регистрация. От там е необходима Виса карта, но в днешно време всеки човек притежава такава карта.

Ако бяхте сериозен в желанието си, щяхте да намерите начин, а не да пишете от май месец 2020 година по веднъж в месеца, колкото да напомняте за съществуването си.

Междувременно направих предпоследния епизод, остава последния.
Искрено се надявам да се хване някой за 3-ти сезон, защото съм разочарован от хора като Вас.
Отговори
#19
През Пей-Пал не ти трябва регистрация, а само дебитна или кредитна карта.
[Изображение: yavka.png]
Отговори
#20
(05-13-2020, 06:10 PM)_kenpark написа: Във линка към всички субтитри в Yavka има бутон [ ПОЧЕРПИ ] и това важи за абсолютно всички субтитри. Може да подкрепите хората, които работят по любимите ви сериали. Веднъж седмично е идеален стимул, особено за тези, които превеждат текущите сериали, не както моят който е от миналата година.

Измислете друг начин Нямам нито карти, тези средства  за ваше и мое огорчение ги нямам

Стимул е Натискам бутона и после за мое огорчение са посочени средства, които не знам. Измислете някой друг начн за ваша и моя радост!
Отговори


Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)