Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Страничка за усмивки!
#71
Има надежда за България!
Днес от градината, ми откраднаха мотиката.
Отговори
#72
В България има два вида завист:
Користна - "Искам и аз да имам"!
И безкористна - "Искам и той да няма"!
Отговори
#73
Когато в Катар намерили нефт, един бедуин за 35 години направил страната най-богатата в света.
В България има злато, елмази, платина и цялата Менделеева
таблица... Остава само бедуин да намерим...
Отговори
#74
Българите са честни хора. Те никога не говорят добро един за друг...
Отговори
#75
Борбата с корупцията в България изглежда като риболова по Дискавъри - хващат ги, показват (даже ги целуват понякога) и ги пускат!
Отговори
#76
Новини 2135г:
"Пусната е първата редовна линия Земя - Марс. Движението по автомагистрала "Хемус" в района на Витиня се извършва в едната лента, поради ремонт.
Отговори
#77
Закони в северозападна България

Алинея 1: Секи живеещ във северозападна България е длъжен да дръжи на пиенье! Ако не моа да дръжи на пиенье, поне да има шофьорска книжка, че да кара колата на връщанье!

Алинея 2: Секи живеещ у северозапада требва да умее да са заяжда по кръчми, хоремаци, барчета и дискотеки. Ако не си драка, никакъв пустиняк не си!

Алинея 3: Северозападняка требва да съумее да привлача омразата на ора от другите краища на България без да казва, че е от северозападна България, квото каже "Направо да ги удари от земята"

Алинея 4: Трябва да държи на бой, или, ако не може да държи на бой, да се научи да бие той!

Алинея 5: Секи северозападняк е дъжен да са гордее, тачи и милее за северозападните мутри!

Алинея 6: У дискотеката са пиа до 12 часа от 12 до 12:15- бой от 12:15 пак се седа да се пиа.

Алинея 7: У северозападна България "ПУСТИНЯК" е титла, а не обида!

Алинея 8: Секи, без изключение северозападняк е длъжен оше по рождение да слуша и боготвори сръбската музика!

Втора глава от кодекса: Северозападняка и другите градове!

Алинея 1: Няма по-убави градове от Лом, Монтана, Видин, Враца!

Алинея 2: Требва да са знаа че винаги коги дойде някой от друго место, требва да усети квоа жегленье! Ако никой не дойде па става бой, ама на местно ниво!

Алинея 3: Основен враг на северозападняка е София.

Алинея 4: Ако северозападняк иде у друг град най-важното е да покаже от къдее!

Глава трета: Отношение към работата!

Алинея 1: Язе ги лъжем, че нги работим, уни ме лъжат, че ми плащат - ама язе парите си ги скам, за какво съм одил инак на работа да си губа времето само...

Алинея 2: Почивката е най- важната част от работата!

Алинея 3: И да бачкаш бръже, па няма да свръшиш сичката работа на свето.

Алинея 4: На работното место може да са устрои винаги скандал! Ич ми недреме от "ШЕФ-МЕФ" - чупим му мундзата ако знаа много!
А
линея 5: Северозападняка требва да умее да се скатава, "другите за какво са на работа - нали им върви надницата"
Отговори
#78
cos60 + sin90 + (sin120 * tg30) (ctg90 + cos380) =...

благодаря госпожа Петрова... това много ни помогна в живота.
Отговори
#79
Blush
[Изображение: eec8c2573f7b5d18d240abd0d028f5a9.jpg]
Отговори
#80
[Изображение: 23c439f6c26185836b862dec609e1d3f.jpg]
Отговори


Отваряне на:


Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)