Чат архив
avatar
така е, остаха го здрави последната година
avatar
Субтитрите правят проблем там.
avatar
като интерфейс Плекса най-ми допада
avatar
Използвам EMBY и работи перфектно. Преди използвах PLEX, но с него имах проблеми. Emby имат приложение за единия ТВ, другия днес се опитах да го инсталирам по техния описан метод за приложения извън магазина за приложения, ама не тръгна, ще пробвам друг метод по-късно тази седмица Big Grin
avatar
Plex е цялостен сървър. Проблема е дали ще има приложение за твоя ТВ. Иначе с добавки може да ти смъква инфо и постер на БГ (ако е налично в themoviedb.org)
avatar
какъв ти е проблема да добавяш субтитрите ръчно в папката?
avatar
понеже не бях запознат с Коди, вчера четох и разбрах, че Emby (в моя случай) или Plex изпълняват някои процеси на приемника (ТВ), докато Коди е само сървър на файловете и всичко друго трябва да се поеме от ТВ
avatar
сещам се, четох вчера, че sonarr има опция 100% match
avatar
но това с автоматичното смъкване си е нож с две остриета, нали се сещаш за разминаването в релийзите
avatar
но има по-голяма подръжка на екстри
avatar
а Коди си е като Emby
avatar
има приставка за всички сайтове за субтитри
avatar
не, такава опция имаше в Коди
avatar
Искам да мина на raspberry pi но ме притеснява, че трябва да се log-вам remotely за всеки субтитър
avatar
@jjd плекс може ли да сваля суб от тук или другите български?
avatar
Досега карах на Уайрлес досплей, но смених ТВ и с този компа не иска да се свързва
avatar
Пробвах го, не ми хареса, Плекс-а ми върти номера със субтитрите пък...
avatar
Моля, моля от сърце преводачът на ''YOU'' сезон 1 да го довърши. Толкова е интересен!
avatar
Някой ползва ли медия сървър за гледане на филми? Emby / sonarr / radarr...
avatar
стига с тия експерименти, има достатъчно Smile