Чат архив
avatar
Пичове, има ли как да откраднете за пореден път и да рипнете субки, ако някоя телевизия го излъчва с такива, за Helstrom?
avatar
Прозират неграмотните и злобни клоуни от Юнакс Smile В САБ не се превежда сериалът. Не ги трийте, за да ни забавляват безплатно де Sad
avatar
Smile Ей, страшна злоба, рипове има бол и в другите сайтове, но там не са проблем
avatar
Интересно име, "Traitor" - та кой предаде, че те кръстиха така, или на кой се мазниш? Smile
avatar
"В този сайт всеки с регистрация може да качи своя превод (стига да не е машинен) или рип." Смях в залата знаем че ще ме изтрите, 99.99% от тук са крадени субтитри точно "РИП". Било Явка на преводачите, по-скоро явка на крадците, преточвачите на HBO и Гугъл транслейтърчета!!!
avatar
затова се пенсионирах Big Grin
avatar
Да, годините в сферата дават отражение Smile
avatar
и ти си прав, съжалявам, ако съм го обидил, но знаеш, че имам особено отношение към вярващите, че безплатните неща ги е ръсил Спейс Екс на път към космоса Smile
avatar
е, да, прав си, но хората питат и само информативно, не всички крещят - дайте букви, което е много тъпо, защото може да се качи файл с нахвърляни букви вътре и ще получат точно каквото са искали Smile
avatar
ДжейДжей, съмнявам се точно в тоя случай въпросът да бе отправен от кандидат-преводач-събтайтъл мастър Big Grin
avatar
Браво на HomeStudio7
avatar
"Скоро ще има дублаж на български на този филм от HomeStudio7."
avatar
е, не е задължително. Може да пита за да не става дублаж.
avatar
т.е. докато анономките пият ракия, изпружени на дивана, някой да почва да пише безплатно и веднага Big Grin
avatar
по другите сайтове най-вероятно са го започнали
avatar
не съм чул тук
avatar
някой почнал ли е да пише Greenland?
avatar
пичове
avatar
радвам се да го чуя Smile
avatar
Сайта е супер!