Чат архив
avatar
Не знам каква е идята на тази функционалност, но според мен с нищо не помага, по-скоро пречи Smile
avatar
Едва ли ви е до това в момента, но докато сме на тема търсачка, само мен ли ме дразни това, че като кликнеш в полето за търсене се изчиства текста... Като потърся и няма резултат и видя, че съм объркал буква като тръгна да поправям трябва да пиша всичко отначало
avatar
Прав си Druid
avatar
И по гадни ще стават. Радвайте се на всеки сайт докато ги има...
avatar
гадни разботи стават
avatar
ОК Druid
avatar
Именно!
avatar
явно нещо става масово: нещо изчезна един от сайтовете за суб, разни групи за превод на турски сериали се уплашиха за преводи, авторски права... не знам може и да е нещо навързано нямам идея сега така ми дойде тази идея
avatar
И да съм и да не съм...то поне от 2 думи схващам какво е казал jjd
avatar
Да ясно е и пак казвам Много благодаря нито съм се заяждал нито нищо просто съвсем нормално попитах, ако сте част от екипа предполагам ви се е запалила главата за което съжалявам.
avatar
Тези "доброжелатели " не се подвизават само тук! Периодично се пробват и в други сайтове. Ако не си забелязал то е крайно време да разбереш!
avatar
aaa OK много благодаря за отговора. Не съм искал да изнервям теб или когото и да било с това, че попитах. Значи ще се надявам в скоро време всичко да е на ред.
avatar
Сега по ясно ли е?
avatar
А как ще търсиш? Ами няма да търсиш докато не бъдат спрени атаките!
avatar
Някой се опитва да се прави на хакер и да навреди на сайта. Търсачката е деактивирана от администратор и в момента се работи по обезопасяване и подсигуряване превантивно.
avatar
Добре! Ще отговоря персонално и директно.
avatar
Някой може ли да каже какво се има в предвид с това: "някой/и доброжелатели на сайта ползваха търсачката и затова е отписана"? Какво точно е станало, че е ползвана търсачката. Сега как ще се намират субтитр, ако ми трябват?
avatar
Ползвай мишката си! Текерлето! Превърти чата малко по горе хроноогията и ПРОЧЕТИ!
avatar
Защо няма търсене на субтитри?
avatar
Новост в сайта: сериалите стават - Ime s01e02 (тоест, без тире между името и сезон/епизод). Така се изпълнява жението на някои които го желаеха