Чат архив
avatar
Здраве ти и на теб!
avatar
Добре, щом ще триете "излишното" и ще го заменяте с в някои случаи, както в случая с Имало едно време в Холивуд", с невярна информация (последното изречение в анотацията ви), няма да пускам тук субтитри. Всеки има право да твори нещо, да, но и всеки има правота да не е съгласен с някои "творби" и да се оттегли. Благодаря на някои от вас, които се опитаха да помогнат в решаването на този "спор". Довиждане. Желая ви единствено здраве.
avatar
Когато има въведена, естествено, че щще се изтрие излишното, лично аз съм ги махал. Инфо, анотация, все тая, всички знаем за какво говорим. Ако искаш да качваш субтитри - качваш, това е.
avatar
Благодаря.
avatar
Видах личните си.
avatar
Макар и със закъснение, ще ви отговоря jjd. Пускам субтитри с АНОТАЦИЯ, а не инфо. Има разлика. И не става въпрос за угаждане. Просто видях, че е сменена моята с погрешна. Не отмествайте въпроса. Той е принципен. Ако затруднавам с нещо сайта, няма да го правя изобщо, защото не ми се иска да влизам повнече в никакви полемики.
avatar
като иска да добавя описания, ще му дам права затова, но не е нормално да заплашва, защото не му харесва и да да става тук като детска градина, дай си куклите, не ти парцалките
avatar
Доколкото разбрах аз, и двете прави - и суб и инфо.
avatar
Пускаш субтитри или инфо за филма? Не може да се угоди на всички, особенно на тия с по-големи изисквания
avatar
Оправено е, погледни си л.с.
avatar
Лека вечер.
avatar
Но е невярна - писах по-горе, и ако сте гледали филма, ще го знаете. Осве това, Замунда не е върха на сладоледа, тя копира анотации от други сайтове, което е овтоматично повтаряне на грешките. Не отговорихте на въпроса защо е оставена моята анотация, лично написана, за "И котката е хищник"? Значи може и другояче да е. Не ми се пише повече на тази тема. Тия дни ще кача още едни субтитри, и ако анотацията е отново променена - ще напусна сайта. В никой друг няма подобно отношение.
avatar
Погледни и инфото за сюжета в Замунда, такава информация е била подадена, такава е записана в системата. На всички торенти на "Имало едно време... в Холувуд" анотацията е същата, както тук.
avatar
Ще ме откажете окончателно, ако продължава така... Не бива така.
avatar
И то, както казах, пускате неверни описания. Писах по-горе.
avatar
За едни субтитри може, за други... не.
avatar
Щом е втоматична, защо описанието на "И коткаката е хищник" е моето? Защо?
avatar
Описанието на филма - година, времетраене, държава, език, сюжет, се въвеждат автоматично от системата. Няма смисъл да си усложнявате работата с допълнително въвеждане на информация. Ако субтитрите ви чакат одобрение, най-вероятно допълнителната информация е махната преди пускането на субтитрите.
avatar
"Имало едно време... в Холивуд" ни отвежда в Лос Анджелис от края на знаменателните, бурни и преобразили изкуството и музиката 60-те години от миналия век. Всичко се променя, а ТВ звездата Рик Долтън (Леонардо ди Каприо) и дългогодишният му дубльор и каскадьор Клиф Бут (Брад Пит) се опитват да намерят мястото си в една индустрия, която вече не могат да познаят и която едва ли не се опитва да ги изрита от полето си.
avatar
"Имало едно време... в Холивуд" ни отвежда в Лос Анджелис от края на знаменателните, бурни и преобразили изкуството и музиката 60-те години от миналия век. Всичко се променя, а ТВ звездата Рик Долтън (Леонардо ди Каприо) и дългогодишният му дубльор и каскадьор Клиф Бут (Брад Пит) се опитват да намерят мястото си в една индустрия, която вече не могат да познаят и която едва ли не се опитва да ги изрита от полето си.