Чат архив
avatar
JJD az ne iskam nishto samo ako ima vazmojnost da prevejdate i toq serial ncis hawaii nishto drugo ne sam ot horata koito mrankat
avatar
Благодаря ти че писа jjd ! Ще чакаме колкото трябва!
avatar
pi4marin77, тази серия съм я изтървал (не гледам почити нищо), утре ще я има
avatar
jackryan85, има хиляди заглавия, а преводачи - на пръсти да ги преброиш, и стават все по-малко с времето, няма как да има превод на всичко
avatar
това което си посочил е само една серия, за останалата част от сериала има тъесачка и може да си ги свалиш, pi4marin77 Wink
avatar
забелязал съм че трудно отговарят и аз питах в чата ама не получих отговор но ще чакам търпение трябва да има
avatar
ако не попитам ти няма да кажеш нали така.
avatar
Ще има ли субтитри за този сериал ? Roswell, New Mexico S03E11 щото и него го гледам тв маниак съм и затова питам!
avatar
при положение, че следиш сериала (гледаш го), не би трябвало да задаваш такива въпроси. А не мисля, че аз трябва да се вземам в ръце Wink
avatar
Не се сърдя нито мога да наблюдавам постоянно кой какво превежда нали затова е чат за да попиташ! Сега къде си тръгнал да се занимаваш с другите сайтове! Вземи се в ръце просто попитах това е!
avatar
като стана въпрос за големи и малки, като си голям ъплоудер, в другите сайтове като го споменеш, изпълняват ли ти всяка молба за превод или само тук си сърдит?
avatar
не става дума за голям-малък, а за наблюдение. Както се казва 2+2=4
avatar
jjd извинявай че попитах за сериала надявам че се не ми се караш! Понеже си голям а другите хора като мен сме малки! Благодаря че все пак се сети да драснеш два реда в чата!
avatar
До 2-3 дни ще бъдат готови субтитрите за The Falcon and the Winter Soldier. Остана ми да проверя за правопис и грешки при синхрона.
avatar
всяка седмица има, може да е с ден-два закъснение, но има, трябваше да си го забелязал
avatar
Здравейте искам само да питам ще има ли субтитри за новия епизод на What We Do in the Shadows !
avatar
Ще има ли субтитри на новия сериал La Brea S01E01 2021?
avatar
Започвам втори сезон на " Живите - мъртви: Другият свят". Ако някой го е започнал, нека да ми пише на ЛС, за да не се дублирааме.
avatar
Искам да питам при вас ще имали превод на някой от тези сериали NCIS: Hawai'i , FBI international и двата са нови
avatar
тук явно не